دات نت نیوک
پنجشنبه 26 مهر 1397
EN

اخبار و اطلاعیه ها

موفقیت شرکت برق منطقه ای هرمزگان در بیستمین جشنواره شهید رجایی

  • 22 شهریور 1396
  • 10:00
  • 0 دیدگاه
  • 595 بازدید
  • Article Rating
موفقیت شرکت برق منطقه ای هرمزگان در بیستمین جشنواره شهید رجایی

  در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان، این شرکت در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1395 معرفی و تقدیر شد.

بیستمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با هدف معرفی برترین‌های ارزیابی عملکرد سال 95 دستگاه‌های اجرایی با حضور استاندار و جمع کثیری از مسئولین ادارات و دستگاه‌های مختلف در سالن همایش های شرکت گاز بندرعباس برگزار و برترین‌های این جشنواره معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش صدف نیوز، در فهرست برترین های این دوره از جشنواره، شرکت برق منطقه ای هرمزگان در بین حدود 60 دستگاه شرکت کننده، در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی حائز رتبه برتر شد و به عنوان دستگاه برگزیده در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی در سال 95 مورد تجلیل قرار گرفت.

بر همین اساس، مهندس صحراگرد قائم مقام شرکت برق منطقه ای هرمزگان در آیین اختتامیه این جشنواره، تندیس و لوح تقدیر شرکت را از دکتر جاسم جادری، استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی در استان هرمزگان دریافت کرد.

شایان ذکر است، در بخشی از متن این لوح سپاس که به امضای استاندار هرمزگان رسیده، خطاب به مهندس حسن کهوری مدیر عامل برق منطقه ای چنین آمده است: « تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترمتان در شرکت برق منطقه ای موجب شده است در میان دستگاه های اجرایی استان از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1395 شناخته و معرفی شوید. این موفقیت را به جنابعالی و تمام کارکنان شریف آن دستگاه تبریک می گویم و از همت، تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه همکارانتان که موجب ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم عزیز استان هرمزگان گردیده است، تشکر و قدردانی می نمایم.»

 

 
روابط عمومی امتیاز به خبر :