دات نت نیوک
پنجشنبه 26 مهر 1397
EN

اخبار و اطلاعیه ها

نشست استاندار محترم هرمزگان با مدیران حوزه برق و انرژِی

  • 15 آبان 1396
  • 09:29
  • 0 دیدگاه
  • 369 بازدید
  • Article Rating
نشست استاندار محترم هرمزگان با مدیران حوزه برق و انرژِی

استاندار هرمزگان:حوزه برق و انرژی در کانون توجه مدیریت عالی است

استاندار هرمزگان گفت:وابستگی  تحقق توسعه همه جانبه استان به زیرساخت های حوزه برق و انرژی غیرقابل انکار است و به همین دلیل، این بخش در کانون توجه مدیریت ارشد استان قرار دارد.

فریدون همتی در نشست با مدیران حوزه برق و انرژی استان افزود: جایگاه علمی و سوابق تجربی مدیران برق و انرژی استان سرمایه ای ارزشمند برای این بخش است که باید این توان و تجربه، بیش از پیش برای پیشبرد اهداف توسعه ای به کار گرفته شود.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: مدیران حوزه برق و انرژی هرمزگان باید خود را در سطح مدیران ملی ببینند و برنامه ریزی های خود را  با این نگاه هماهنگ کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان نیز در این نشست با اشاره به سابقه و وضعیت کنونی صنعت برق استان اظهار داشت: حوزه برق و انرژی آماده است تا به پشتوانه حمایت های نماینده عالی دولت در استان، بستر و زیرساخت های لازم برای توسعه اقتصادی و صنعتی هرمزگان را فراهم کند.

مهندس کهوری اضافه کرد: برای سال آینده استان به سه هزار و 375مگاوات برق نیاز دارد که دو هزار و 432مگاوات آن از نیروگاه های استان و 943مگاوات از شبکه سراسری تامین خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم 49پروژه به ارزش پنج هزار و 378میلیارد تومان در استان به بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان یادآور شد: 105 پروژه نیز برای پنج سال آینده برنامه ریزی شده که حدود 45پروژه در بخش خطوط انتقال نیرو و 60پروژه در بخش ایجاد پست های جدید است که اجرای پروژه های یاد شده نیازمند اختصاص دو هزار و 338میلیارد تومان اعتبار است.

در ادامه این نشست، سایر مدیران حوزه برق و انرژی استان به بیان عملکرد و برنامه ها و چالش های حوزه کاری خود پرداختند.

روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط