یکشنبه 17 آذر 1398
EN

اخبار و اطلاعیه ها

استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح پست 63/20 کیلوولت مصلی : تلاش های فعالان صنعت آب و برق قابل تقدیر است .

استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح پست 63/20 کیلوولت مصلی : تلاش های فعالان صنعت آب و برق قابل تقدیر است .

پست 63/20 کیلوولت مصلی با حضور آقای دکتر همتی استاندار هرمزگان ، آقای مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان و جمعی از مسئولین و مقامات محلی و استانی در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.

دکتر همتی استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح پروژه های شرکت برق منطقه ای هرمزگان که همزمان با نخستین روز دهه فجر انجام شد ، عنوان کرد : این ایام فرصت خوبی است تا خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با زبانی قابل درک با مردم در میان بگذاریم.

وی ادامه داد: در طول 39 سال گذشته با وجود جنگ تحمیلی و تحریم های بی سابقه در طول تاریخ ، به لطف خداوند و هدایت های رهبری انقلاب و استقامت و حضور مردم توانستیم عرصه های سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

استاندار هرمزگان با اشاره به بهره برداری از پروژه های آب و برق در بندرعباس ، اضافه کرد : از تلاش و کوشش فعالان صنعت آب و برق در استان هرمزگان قدردانی می کنم و تلاش شبانه روزی صورت گرفته موجب شده تامین برق روستاها و شهرهای سراسر استان هرمزگان به خوبی انجام شود.

در ادامه این مراسم مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان گفت : 7 پروژه در دهه فجر سال جاری با اعتباری بالغ بر 740میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

مهندس کهوری با بیان اینکه پست 63/20 کیلوولت مصلی به نمایندگی از 7 پروژه این شرکت به بهره برداری می رسد ، افزود : تامین برق مشترکین منطقه ، پایداری شبکه و رضایت مشترکین از مهمترین اهداف احداث این پست می باشد. 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان افزود : در دولت ها ی یازدهم و دوازدهم موفق شدیم در طی 4/5 سال ، 51 پروژه به ارزش 577 میلیارد تومان به ظرفیت پست های استان اضافه کنیم و در مجموع این شرکت با تعداد 65 پروژه به ارزش 7000 میلیارد ریال پیشتاز می باشد.

مهندس کهوری با اشاره به تعداد 14 پروژه شرکت برق منطقه ای هرمزگان از هفته دولت تا دهه فجر سال جاری افزود: در هفته دولت سال جاری 7 پروژه به ارزش530 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و در دهه فجر سال جاری 7 پروژه دیگر به ارزش 740 میلیارد ریال به مردم شریف استان تقدیم می گردد.

 

 

 

 
روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط