یکشنبه 24 آذر 1398
EN

اخبار و اطلاعیه ها

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان : پست 63/20 کیلوولت بندرلنگه 2 کاملاً بومی است .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان : پست 63/20 کیلوولت بندرلنگه 2 کاملاً بومی است .

پست 63/20 کیلوولت بندرلنگه 2 با حضور آقای اکرمی معاون سیاسی و امنیتی  استانداری هرمزگان ، آقای مهندس بهاری فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آقای مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان و جمعی از مقامات محلی و استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آغاز این مراسم جناب مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و عرض خیر مقدم ، گزارشی از وضعیت برق در شهرستان بندرلنگه ارائه و افزود : در سالهای پیش برق شهرستان توسط تعدادی واحدهای دیزلی تامین می شد و این درحالیست که اکنون این شهرستان در یک مسیر و کریدور بسیار محکمی از نظر پایداری برق قرار دارد .

مهندس کهوری گفت : ان شاالله با راه اندازی این پست بتوانیم تعدیل باری در بین پستهای 63 کیلوولت داشته باشیم و با کارهای انجام شده ، و در حال حاضر شاهد پایداری بیشتری نسبت به گذشته در این شهرستان هستیم و مشکل خاصی وجود ندارد لذا امیدواریم در سالهای آتی با توجه به وضعیت رشد بار این پست را به پست دائم تبدیل نموده و بتوانیم در آینده همگام با توسعه این منطقه ، برنامه های خود را عملیاتی کنیم .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان در ادامه تصریح کرد : اعتبار این پروژه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری   تامین شده و در واقع این پست با عنایات مقام معظم رهبری احداث شده است در حالیکه سایر پروژه ها از منابع داخلی شرکت تامین می گردد.

مهندس کهوری در خاتمه ضمن تشکر از تلاشهای همکاران و مسئولین منطقه ، گفت : پست 63/20 کیلوولت بندرلنگه 2 کاملا بومی است و جای بسی خرسندی است که این توانمندی در استان ایجاد شده و امید است با افزایش تعداد پیمانکاران در حوزه احداث پستهای فوق توزیع رقابت سازنده ای حاصل گردیده و شاهد پیشرفتهای خوبی در این زمینه باشیم.

در ادامه مراسم آقای اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ، از تلاشها و فعالیتهای مدیر عامل و کارکنان شرکت برق منطقه ای هرمزگان در حوزه تامین برق استان تشکر و قدردانی نمود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان در ادامه به بحث استفاده از انرژی های نو اشاره نموده و افزودند : در حال حاضر با توجه به توسعه استان و احداث صنایع مختلف یکی از الزامات توسعه ، تامین پایدار انرژی و خصوصاً انرژی برق می باشد که جادارد از جناب مهندس کهوری و همکارانشان که همیشه در این زمینه پای ثابت توسعه بوده اند بخواهیم با عنایت و توانمندی بیشتری به توسعه استان کمک کنند. روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط