دوشنبه 25 آذر 1398
EN

حریم شخصی

حفظ حریم شخصی

حریم شخصی شما مراجعه کننده محترم به پورتال شرکت برق منطقه ای هرمزگان برای ما محترم شمرده می‌شود. حفاظت بیشتر از حریم خصوصي افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنيت کاربران مي‌شود، بلکه باعث اعتماد بيشتر و مشارکت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است که در هنگام بازديد از اين سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد.

-          دراین بیانه که آن را "بیانیه حریم شخصی" می‌ناميم:

·         منظور از "ما/ سازمان" برق منطقه ای هرمزگان می باشد؛

·         مخاطب تمام افرادی هستند که به وب سایت/پورتال ما مراجعه کرده و یا از خدمات ارائه شده در وب سایت/پورتال ما استفاده می‌نمایند.

-          این سازمان براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/۱۲/۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصي همه افراد و کاربران وب سايت/پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفايت مي‌کند، دريافت کرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي‌نمايد.

-          برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت می‌گردند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً براي بهبود کيفيت خدمات و محتواي سايت مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را بدون اطلاع و اجازه‌ي قبلي، با فرد يا موسسه‌ي ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

-          این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند. کوکي حجم کوچکي از اطلاعات است، كه معمولاً بر روي ديسك سخت و يا در مواردي بر روي حافظه موقت كامپيوتر شما از جانب سرويس دهنده نوشته مي شود. از آنجايي كه كوكي ها فاقد هرگونه داده اي جهت اجراي فرامين و كدهاي كامپيوتري است، ناقل ويروس هاي كامپيوتري نيست و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابليت کشف و ثبت نشاني پست الکترونيکي شما را ندارد.

همچنین برای تبادل امن اطلاعات از پروتکل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure ) استفاده می گردد. HTTPS شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری می‌شود. مهم‌ترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده‌های انتقالی است.

-          توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا نظری را ارسال مي کنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممکن است اين اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء‌استفاده‌هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

-          در آخر خاطر نشان می‌سازد این بیانیه حفظ حریم شخصی درمورد نحوه جمع آوری و استفاده ز اطلاعات توسط وب سايت/پورتال هايي که شرکت توانير کنترلي برروي آن ها ندارد، صدق نمي کند. اگر از يک وب سايت که ما به آن اشاره کرده ايم و يا به آن پيوند (لينك) داده ايم، بازديد مي كنيد، بيانيه حفظ حريم شخصي همان وب سايت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نماييد.

-          با توجه به امکان تغییرقوانین و یا خط مشی فعالیت سازمان، حق ایجاد تغيير در اين بيانيه براي ما محفوظ است.